Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Open
ta: திற

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: N/A
ta: இல்

en: Source
ta: மூலம்
