Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Open
th: เปิด

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Statistics
th: สถิติ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Precision
th: ความละเอียด
