Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Open
tr: Açık

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Source
tr: Kaynak

en: Precision
tr: Kesinlik

en: Track mailto links
tr: E-posta linklerini takip et

en: Archived
tr: Arşivlendi
