Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Node ID
vi: ID node

en: Open
vi: Mở

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Statistics
vi: Thống kê

en: General Settings
vi: Thiết lập chung

en: Source
vi: Nguồn

en: Precision
vi: Độ chính xác

en: Click
vi: Nhấn
