Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Open
az: Aç

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Statistics
az: Statistika

en: N/A
az: Yox

en: Source
az: Mənbə

en: Precision
az: Dəqiqlik
