Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Source
bo: ཁུངས

en: Precision
bo: ཞིབ་ཚད

en: Track mailto links
bo: mailto སྦྲེལ་མཐུད་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Google Analytics
bo: ཀོ་ཀུ་དབྱེ་ཞིབ།
