Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Source
el: Πηγή

en: Precision
el: Ακρίβεια

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Newsletters
el: Ενημερωτικά δελτία

en: Track mailto links
el: Παρακολούθηση των συνδέσμων mailto
