Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Open
eo: Malfermu

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Precision
eo: Precizo

en: Google Analytics
eo: Google-Analizitiko
