Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Node ID
es: ID del nodo

en: Open
es: Abierta

en: Timestamp
es: Sello temporal

en: Statistics
es: Estadísticas

en: N/A
es: N/D

en: General Settings
es: Configuración General

en: Source
es: Origen

en: Precision
es: Precisión

en: Newsletter
es: Boletín

en: Newsletters
es: Boletines

en: Subscriber
es: Suscriptor

en: Track mailto links
es: Seguimiento de enlaces de 'enviar correo a'

en: Click count
es: Recuento de clics

en: Archived
es: Archivados

en: Simplenews subscriber
es: Suscriptor de Simplenews
