Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Open
et: Avatud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Statistics
et: Statistika

en: N/A
et: Puudub

en: Source
et: Allikas

en: Precision
et: Täpsus

en: Newsletter
et: Uudiskiri

en: Newsletters
et: Uudiskirjad

en: Archived
et: Arhiveeritud
