Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Open
fi: Avoin

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Statistics
fi: Tilastot

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Source
fi: Lähde

en: Precision
fi: Tarkkuus

en: Newsletter
fi: Uutiskirje

en: Newsletters
fi: Uutiskirjeet

en: Subscriber
fi: Tilaaja

en: Click
fi: Klikkaus

en: Track mailto links
fi: Jäljitä mailto linkit

en: Archived
fi: Arkistoitu

en: Subscriber count
fi: Tilaajamäärä

en: Simplenews subscriber
fi: Simplenews tilaaja
