Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Open
he: פתוח

en: URL
he: כתובת URL

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: N/A
he: -ללא-

en: Source
he: מקור

en: Precision
he: דיוק

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: Newsletters
he: ניוזלטרים

en: Subscriber
he: מנוי

en: Track mailto links
he: עקוב אחר קישורים לשליחת דוא"ל (mailto)
