Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Open
hy: Բաց

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Precision
hy: Ճշգրտություն
