Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Node ID
id: ID Node

en: Open
id: Buka

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: Statistics
id: Statistik

en: N/A
id: T/T

en: Source
id: Sumber

en: Precision
id: Ketelitian

en: Newsletter
id: Kabar berlangganan

en: Archived
id: Diarsipkan
