Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Open
lt: Atvira

en: Statistics
lt: Statistika

en: N/A
lt: N/D

en: Source
lt: Šaltinis

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Subscriber
lt: Prenumeratorius

en: Track mailto links
lt: Sekti mailto nuorodas

en: Archived
lt: Suarchyvuota

en: Subscriber count
lt: Prenumeratorių skaičius

en: Simplenews subscriber
lt: Simplenews prenumeratorius

en: Sent count
lt: Išsiųstųjų skaičius
