Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Open
lv: Atvērts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Statistics
lv: Statistika

en: N/A
lv: N/P

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Source
lv: Avots

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Newsletters
lv: Jaunumi

en: Subscriber
lv: Abonents

en: Subscriber count
lv: Abonentu skaits
