Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်
