Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Source
ne: स्रोत

en: Precision
ne: सुक्ष्मता
