Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Open
ro: Deschideți

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Statistics
ro: Statistici

en: N/A
ro: N/D

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Source
ro: Sursă

en: Precision
ro: Precizie

en: Archived
ro: Arhivat
