Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Node ID
ru: ID материала

en: Open
ru: Открыть

en: Timestamp
ru: Время

en: Statistics
ru: Статистика

en: N/A
ru: Н/Д

en: General Settings
ru: Основные параметры

en: Source
ru: Источник

en: Precision
ru: Точность

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Newsletters
ru: Рассылки

en: Subscriber
ru: Подписчик

en: Click
ru: Клик

en: Track mailto links
ru: Отслеживать mailto ссылки

en: Archived
ru: Архив
