Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Open
sk: Otvorené

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Source
sk: Zdroj

en: Precision
sk: Presnosť

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Newsletters
sk: Informačné listy

en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: Track mailto links
sk: Sledovať odkazy na emaily
