Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sr: Подешавања

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Precision
sr: Прецизност

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Newsletters
sr: Билтени
