Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Open
sv: Öppen

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: Statistics
sv: Statistik

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: General Settings
sv: Allmänna Inställningar

en: Source
sv: Källa

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Newsletters
sv: Nyhetsbrev

en: Subscriber
sv: Prenumerant

en: Click
sv: Klicka

en: Track mailto links
sv: Spåra mailto-länkar

en: Archived
sv: Arkiverad
