Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Open
te: తెరువు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Source
te: మూలం

en: Precision
te: ఖచ్చితత్వం
