Simplenews Statistics (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Open
uk: Відкрито

en: URL
uk: URL-адреса

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Statistics
uk: Статистика

en: N/A
uk: Н/Д

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Source
uk: Джерело

en: Precision
uk: Точність

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: Subscriber
uk: Читач

en: Click
uk: Клац

en: Track mailto links
uk: Відстежувати посилання на електронну пошту

en: Archived
uk: Архівовано

en: Simplenews subscriber
uk: Читач Simplenews
