Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Language
am: ቋንቋ

en: edit
am: አስተካክል

en: Email
am: ኢሜይል

en: Filter
am: ማጣሪያ
