Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Language
ar: اللغة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: edit
ar: تحرير

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Filter
ar: انتقاء
