Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: edit
ast: editar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Filter
ast: Filtru
