Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག
