Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Language
bs: Jezik

en: Category
bs: Kategorija

en: edit
bs: izmijeni
