Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Real name
cs: Skutečné jméno

en: Language
cs: Jazyk

en: Category
cs: Kategorie

en: edit
cs: upravit

en: Email
cs: E-mail

en: Filter
cs: Filtr
