Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Real name
el: Πραγματικό όνομα

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Category
el: Κατηγορία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Filter
el: Φίλτρο
