Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Real name
es: Nombre real

en: Language
es: Idioma

en: Reset
es: Restablecer

en: Category
es: Categoría

en: edit
es: editar

en: Email
es: Correo electrónico

en: Filter
es: Filtro
