Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Username
fa: نام کاربری

en: Real name
fa: نام حقیقی

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Category
fa: دسته بندی

en: edit
fa: ویرایش

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Filter
fa: فیلتر

en: No subscribers available.
fa: هیچ مشترکی وجود ندارد.
