Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Real name
fi: Oikea nimi

en: Language
fi: Kieli

en: Reset
fi: Palauta

en: Category
fi: Kategoria

en: edit
fi: muokkaa

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Filter
fi: Suodatus

en: No subscribers available.
fi: Ei tilaajia saatavilla.
