Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Real name
gl: Nome real

en: Language
gl: Idioma

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Category
gl: Categoría

en: edit
gl: editar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Filter
gl: Filtro
