Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Real name
hr: Pravo ime

en: Language
hr: Jezik

en: Reset
hr: Poništi

en: Category
hr: Kategorija

en: edit
hr: uredi

en: Email
hr: E-pošta

en: Filter
hr: Pročisti
