Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Language
jv: Basa

en: Reset
jv: Baléknā

en: Category
jv: Kategori

en: edit
jv: sunting

en: Filter
jv: Saring
