Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Real name
ka: ნამდვილი სახელი

en: Language
ka: ენა

en: Category
ka: კატეგორია

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Filter
ka: ფილტრი
