Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Real name
kk: Шынайы аты

en: Language
kk: Тіл

en: Reset
kk: Ысыру

en: Category
kk: Категория

en: edit
kk: түзету

en: Filter
kk: Фильтрле
