Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Real name
lt: Tikras vardas

en: Language
lt: Kalba

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: edit
lt: redaguoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Filter
lt: Filtruoti
