Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Language
lv: Valoda

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Category
lv: Kategorija

en: edit
lv: labot

en: Email
lv: E-pasts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: No subscribers available.
lv: Nav pieejamu abonentu.
