Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Real name
ml: യഥാർത്ഥ നാമം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
