Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Category
mn: Ангилал

en: edit
mn: засварлах

en: Email
mn: Имэйл

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
