Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Real name
nl: Werkelijke naam

en: Language
nl: Taal

en: Category
nl: Categorie

en: edit
nl: bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: No subscribers available.
nl: Geen abonnees beschikbaar.
