Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Real name
oc: Nom vertadièr

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Category
oc: Categoria

en: edit
oc: modificar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Filter
oc: Filtrar
