Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Real name
pl: Prawdziwa nazwa

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Category
pl: Kategoria

en: edit
pl: edytuj

en: Filter
pl: Filtr

en: No subscribers available.
pl: Brak dostępnych subskrybentów.
