Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: Language
fa: زبان

en: Reset
fa: اعاده

en: Category
fa: دسته

en: edit
fa: تدوین

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Filter
fa: صافی
