Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Username
ps: کارن نوم

en: Language
ps: ژبه

en: Category
ps: ټولی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Filter
ps: چاڼ
