Simplenews Unsubscribe List (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Real name
pt: Nome real

en: Language
pt: Idioma

en: Reset
pt: Redefinir

en: Category
pt: Categoria

en: edit
pt: editar

en: Filter
pt: Filtrar

en: No subscribers available.
pt: Sem assinantes disponíveis.
